BEHRINGER B205D


 1. BEHRINGER B205D

 2. Товар 0 из 229

  BEHRINGER B205D
  [101867]

  Цена:   0.00 грн.

  EUROLIVE B205D BEHRINGER

  Активна 150 Вт РА/моніторна система вагою усього 3.20 кг

   

  EUROLIVE B205D – це активна РА акустична система, яка є настільки легкою, що її можна встановлювати на мікрофонну стійку, розміщувати на столі, на фортепіано або на електронних клавішних інструментах.

  Завдяки використанню технології створення підсилювачів класу-D та внутрішнього джерела живлення з режимом перемикання ця компактна та легка система (вага всього 3.20 кг!) здатна відтворювати звук з високим рівнем розбірливості. Дивовижно малу вагу моделі забезпечила технологія створення підсилювачів класу-D і внутрішнє джерело живлення з режимом перемикання, тому що це виключило необхідність в використанні тяжких трансформаторів і тепловідводах.

  Вбудована секція попереднього підсилювача дає можливість підключати динамічний мікрофон або звукове джерело (CD  або МР3 плеєр) і використовувати B205D як акустичну систему. Крім того, до B205D  можна лінкувати додаткові активні акустичні системи за допомогою зручного роз’єму THRU. Вбудований мікшер забезпечує три вхідних канали, включаючи готовий інструментальний вхід, що перемикається (немає потреби в DI) і містить спеціальний трисмуговий еквалайзер (низькі/середні/високі) для простого і ефективного управління тембром.  Для цієї системи спеціально було створено  5.25 “ драйвер преміум-класу з неодимовим магнітом, який здатний працювати з високим рівнем вихідної потужності B205D. EUROLIVE B205D  - це синонім високоякісного звуку, функціональності і портативності.

  Задать вопрос

Добавить отзыв


Behringer, Акустические системы для студий и сцены, BEHRINGER B205D