Лінійні масиви JBL на головній сцені фестивалю Rock in Rio


Бразильський фестиваль Rock in Rio, що протягом семи днів зібрав близько 600 тисяч відвідувачів, пройшов у концертній споруді City of Rock. Для цьогорічного фестивалю компанія Gabisom Audio Equipment застосувала лінійні масиви JBL VTX і підсилювачі Crown I-Tech HD від корпорації HARMAN Professional.
Лінійні масиви JBL VTX і підсилювачі Crown I-Tech HD – на головній сцені фестивалю Rock in RioЯк і минулоріч, на фестивалі Rock in Rio виступили найвідоміші світові виконавці, зокрема: Beyoncé, David Guetta, Muse, Justin Timberlake, Alicia Keys, Bruce Springsteen, Metallica, John Mayer, Bon Jovi, а також багато інших зірок.
Компанія Gabisom інсталювала масивну систему звукопідсилення, що загалом складалася з 152-х повнорозмірних елементів лінійних масивів JBL VTX V25, 46-ти підвісних сабвуферів VTX S28 і 24-х сабвуферів G28, що встановлюються на підлогу. Звукова система підсилювалась 122-ма Crown I-Tech 12000 HD, а керування нею здійснювалось за допомогою програми JBL HiQnet Performance Manager™.