Linkin Park на арені SM Mall разом з JBL VTX та Crown VRACK


Linkin Park на арені SM Mall разом з JBL VTX та Crown VRACK

Linkin Park на арені SM Mall разом з JBL VTX та Crown VRACKПАСАЙ, Філіппіни — Під час турне на підтримку нового альбому Living Things гурт Linkin Park «запалив» своїм потужним метал-реп-роком 20-ти тисячну арену SM Mall. Компанія SoundCheck надала звукову систему, що складалася з 128 топів та сабвуферів JBL серії VTX та підсилювалася 30-ма Crown VRACK.
Для покриття центральної та бокових зон було застосовано 60 елементів лінійних масивів JBL VTX V25 та 60 сабвуферів VTX S28. Для покриття місць перед сценою додатково використовувалося шість середніх елементів лінійних масивів JBL VERTEC® VT4888DP-PA та 16 повнорозмірних сабвуферів VERTEC VT4880A. 12 гучномовців VRX932LA-1 були розташовані на підлозі разом із сабвуферами у кардіоїдній конфігурації.
Crown VRACK - це рекова мобільна конструкція з підсилювачами Crown I-Tech HD з можливістю аналогового та цифрового під'єднання. Загальна система підсилення містила сімдесят вісім Crown I-Tech 12000 HD, дев'ять I-Tech 9000 HD та дванадцять I-Tech 4х3500 HD. Для налаштування системи та керування нею компанія SoundCheck застосувала програму JBL HiQnet Performance Manager.
Додаткову допомогу під час підготовки та самого шоу надав Вінсента “Вінні” Перро — менеджер із турового звуку HARMAN Professional Asia. Хоча концертна споруда SM Mall є дуже великою, Перро зрозумів, що кількість обладнання, яку вимагав райдер Linkin Park, була надлишковою. “Я думаю, що все більше професіоналів це усвідомлюють — сабвуфери та лінійні масиви JBL VTX забезпечують куди більше покриття та є значно продуктивнішими, ніж будь-які інші подібні акустичні системи. JBL серії VTX мають чіткіше звучання, нижчий рівень спотворень і рівнішу частотну характеристику”, - зазначає Перро.
Після початку шоу, було прийняте рішення повністю відключити деякі верхні сабвуфери, а на решті – знизити рівень на 7-10 дБ. Навіть наприкінці шоу коли емоції глядачів зашкалювали, саби працювали на рівні -3.5дБ.
Програмне забезпечення Performance Manager дозволило команді оптимізувати інсталяцію гучномовців JBL VTX та VERTEC. Крім цього, Performance Manager повністю інтегрується з VRACK від Crown. “Нам майже не довелось користуватись вбудованим процесором OmniDrive HD DSP,” - розповідає Перро. “Під час мікшування шоу Ван Дрютен (звукорежисер Linkin Park) використовував лише чотири фільтри свого еквалайзера”.
“Якість звуку була фантастична, тож Linkin Park, персонал та промоутер залишились надзвичайно задоволеними звуковою системою”, - підсумовує Перро.