Монітори JBL M2 MASTER REFERENCE стали “ідеальним голосом” для звукорежисера Джозефа Маджі


Монітори JBL M2 MASTER REFERENCE стали “ідеальним голосом” для звукорежисера Джозефа Маджі

Монітори JBL M2 MASTER REFERENCE стали “ідеальним голосом” для звукорежисера Джозефа МаджіЗвукорежисер Джозеф Маджі зводив саундтреки до фільмів “Порятунок містера Бенкса”, “Ідеальний голос”, “Hi-Fi”, “У диких умовах”, “Маппети”, “Людина-Павук 3” та інших. Наразі він працює над комедійним фільмом - “Ідеальний голос 2”. Для такого музично складного проекту Маджі використовує референсні монітори – JBL M2.

Маджі співпрацює з голлівудською пост продакшн аудіо компанією TODD-SOUNDELUX, у якій він відповідає за музичні сервіси. Тож серед широкого арсеналу звукового обладнання компанії, Маджі для роботи над проектом обрав монітори JBL M2. Для зйомок фільму “Ідеальний голос 2” в Бейтон Руж була створена тимчасова звукозаписувальна студія, у якій Маджі встановив монітори JBL M2 та кілька JBL LSR308.

95 відсотків всіх виступів під час зйомок фільму виконуються акапельно на камеру. Відтак аудіо запис доводиться проводити в новому, ще не протестованому студійному приміщенні. Маджі поклався на здатність моніторів JBL M2 відтворювати максимально природне звучання у будь-якому виробничому середовищі. “Я використовую монітори M2 у своїй студії дубляжу у TODD-SOUNDELUX, а тепер користуюся ними під час подібних виїзних робіт”, - розповів Маджі. “Дехто думає, що ці монітори повинні бути перманентно встановлені у контрольній студії та добре налаштовані. Проте вони чудово звучать одразу з коробки”. Динамічний діапазон М2 відповідає вимогам для виробництва фільмів, а приміщення, де встановлюються ці монітори, як правило, не перевищує розмір 6 х 4 метри. JBL M2 чудово працюють там, де традиційні кіношні системи не застосовуються. Підсилювачі Crown I-Tech 5000 HD, до яких підключені JBL M2, мають вбудований еквалайзер, що дозволяє налаштовувати систему під відповідне приміщення.

Маджі звик працювати й з іншими студійними моніторами, проте запатентовані рупори Image Control і високочастотний драйвер із наднизьким спотворенням D2 справді вирізняють JBL M2 з-поміж інших. “Цей рупор настільки швидкий, що я чую в своїх міксах те, чого раніше не чув”, - захоплюється він. “На об'єктах TODD-SOUNDELUX всі інженери були приголомшені якістю цих гучномовців і вражені чіткістю звучання”.

Окрім M2, Маджі користується парою студійних моніторів JBL LSR308 для прослуховування ближнього поля. Хоча LSR308 мають невеликі розміри і є доступними за ціною, проте вони використовують технологію рупорів Image Control, розроблену для M2. “Чесно кажучи, коли я вперше почав працювати з JBL у TODD-SOUNDELUX, я не зовсім розумів, що це за монітори. Проте пізніше вдома я почав користуватися моніторами LSR308 і збагнув, що я просто не звик до такої звукової картинки і такого рівня деталізації”.

Щоб повністю задовольнити потреби Маджі, компанія JBL спеціально для нього розробила додаткову панель керування в програмі HiQnet System Architect™, що дозволяє швидко налаштувати 4-смуговий еквалайзер в процесорі підсилювачів Crown I-Tech 5000 HD, які живлять JBL M2.